Аудіокнига Згодом - автор Стівен Кінг

Згодом
  • Рейтинг: 5 (2 голосів) -
Ви зайшли щоб прослухати аудіокнигу Згодом! від автора Стівен Кінг, читає її - Макс Шлапак
Інструкція, як завантажити аудіокнигу

Плеєр для прослуховування аудіокниги Згодом:


Сподобалась аудіокнига? Не будь пасивним, прокоментуй і залиш відгук!
Потрібна реклама? - Пиши на info@sound-books.net

Опис аудіокниги Згодом:

У цій історії багато жаху. Зацініть і ви!

Джеймі — в усьому звичайний хлопчик зі звичайної неповної сім’ї, крім одного. Він бачить мертвих і може розмовляти з ними. До того ж покійники мусять завжди чесно відповідати на його запитання. Мама наказувала нікому не розповідати про цю моторошну здібність, проте зберегти таємницю не вдалося. Відчайдушна детективка, мамина подруга, планує розкрити справу зловісного нью-йоркського терориста з допомогою хлопчика. Убивця вже відійшов у засвіти, а його бомба цокає десь у місті й ось-ось збере кривавий урожай. Джеймі може дізнатися, де він її заховав. Але цей мрець не схожий на інших...

АГОВ! АУДІОКНИГА НЕ ПРАЦЮЄ!

Віталій
Віталій 24 листопада 2022 15:57

Якщо можна, хотів би попросити, щоб великі книги викладали не такими короткими уривками, а трохи довшими, тому що зараз інтернет і електроенергія не завжди є, і чим далі, тим гірша ситуація, а скачувати по 200 файлів однієї книги забирає багато часу😪. Реально, це б дуже допомогло швидше скачати книгу для офлайн прослуховування. Дякую.

Admin
Admin Адміністартори Учора, 07:54
Віталій,

дякуємо за відгук. В цій книзі є функція завантажити через торрент, ви завантажуєте на телефон програму яка качає через торрент, і тоді завантажуєте тут торрент, відкриваєте, і всі 5 файлів за один клік завантажуються.