Аудіокниги українською » Реклама » Подарунок для співробітників - секрети успішного вибору - Реклама

Подарунок для співробітників - секрети успішного вибору - Реклама

Подарунок для співробітників - секрети успішного вибору - Реклама
  • Рейтинг: 0 (0 голосів) -

Для будь якої людини найбільшою головною болю є вибір подарунку для співробітника. Особливо, якщо всі колеги уже отримали фірмові канцелярські товари, футболку чи чашку з логотипом. Саме час купити одночасно креативний та практичний виріб.

магніт

Спеціалізований  магазин подарунків – найкращий вибір для ейчара, який обирає сюрприз для співробітників. Професіонали онлайн сервісу Uamade  розробили шпаргалку, яка допоможе зробити правильний вибір. Речі, представлені в салоні, призначені дарувати позитивні емоції, радість та враження.

Особливості вибору креативного подарунку для співробітників

На вітрині магазину представлені презенти зі змістом. Навіть класичні чашки, сумки, фартухи ілюстровані яскравими орнаментами з історією. Любий презент, зроблений «від душі» стане незабутнім. Стилісти радять:

  • Подарувати, щось корисне. Сюди можна віднести речі, якими користуються постійно. Обрати варто серед екосумок, блокнотів чи календарів. Простіше кажучи, купити слід ту річ, яка буде корисною в повсякденному житті та допомагатиме вирішувати певні задачі.
  • Вибрати персональний презент, який вкаже на особливості характеру певної людини. Звісно, персональний сюрприз набагато легше обирати для конкретної людини, наприклад, для партнера. Варто врахувати рід занять, уподобання, захоплення отримувача подарунку.
  • Вибрати подарунок, відповідно до статі отримувача. На офіційному сайті існує окрема категорія товарів від вітчизняних майстрів для чоловіків, жінок і дітей. Звісно, найпростіше обрати універсальну і максимально нейтральну річ.
  • Вибрати подарунок, відповідно до тематики свята. Однак, на думку стилістів набагато цікавіше робити сюрпризи тоді, коли їх зовсім не чекають. Тим більше, що приводів існує безліч - Welcome kit чи Welcome box для щойно прийнятих співробітників, професійні свята, дні народження та календарні дати. Використати можна будь який привід, адже саме презенти роблять відносини в колективі більш міцнішими та гармонійними.

чашка

В магазині подарунків Uamade всі вироби зібрані у групи, що значно спростовує пошук та вибір необхідного предмету. Кожна річ, представлена на сайті – це своєрідна історія, яка допомагає створити позитивну атмосферу. Кожен подарунок – це частка душі його автора, втілення його таланту та скупчення його енергії. Саме тому такі сюрпризи доставляють набагато більше радості та дарують казкові враження.