Аудіокнига "Аристократ" із Вапнярки - автор Олег Чорногуз

"Аристократ" із Вапнярки
  • Рейтинг: 0 (0 голосів) -
Ви зайшли щоб прослухати аудіокнигу "Аристократ" із Вапнярки! від автора Олег Чорногуз, читає її - Галина Довгозвяга
Інструкція, як завантажити аудіокнигу

Плеєр для прослуховування аудіокниги "Аристократ" із Вапнярки:


Сподобалась аудіокнига? Не будь пасивним, прокоментуй і залиш відгук!
Потрібна реклама? - Пиши на [email protected]

Опис аудіокниги "Аристократ" із Вапнярки:

У своєму першому в Україні сатиричному романі відомий український сатирик представляє цілу галерею химерних, жвавих сатиричних жанрів, які втілюють творчість безликої тоталітарної радянської системи.

Відділення агентства під дивною назвою «Фіндіпош», створене для невідомих цілей і пов’язане з невідомою особою, збирає під своїм крилом групу пристосованих, ледарів і різноманітну команду псевдовчених.

Написаний із вродженою сатирою автора, роман доступний і захоплюючий. У період так званого «застою» цей життєрадісний, дотепний, зворушливий та соціально орієнтований твір із виразно українським національним обличчям дивом прорвав стіни безперервної та всеохоплюючої ідеологічної цензури в усьому світі і став настільки популярним, що деякі з її публікації одразу потрапили до серця вдячних читачів, які побачили в них абсурдно правдиве відображення тогочасних реалій.

Але представлена ​​тут галерея яскравих образів напрочуд живуча на тлі спотвореної соціальної інфраструктури, і кожен, хто зараз читає (чи перечитує) роман, не може не бачити в ньому психологічної проекції нашого сучасного середовища, яке раптом відкриває Чорногуз. сидалковщина так яскраво зображує багато простору!


АГОВ! АУДІОКНИГА НЕ ПРАЦЮЄ!
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий