Аудіокнига Талант - автор Степан Васильченко

Талант
  • Рейтинг: 0 (0 голосів) -
Ви зайшли щоб прослухати аудіокнигу Талант! від автора Степан Васильченко, читає її - Микола Сорокваш, Ксенія Смирнова
Інструкція, як завантажити аудіокнигу

Плеєр для прослуховування аудіокниги Талант:


Сподобалась аудіокнига? Не будь пасивним, прокоментуй і залиш відгук!
Потрібна реклама? - Пиши на [email protected]

Опис аудіокниги Талант:

У повісті «Талант» Степан Васильченко намагається зрозуміти долю талановитої, але бідної людини. Безкоштовної освіти поки що немає, а світ мистецтва практично закритий для «чужих». Що в цій ситуації робити художнику без грошей, зв’язків і меценатів? .. Як і Стендаль, Степан Васильченко за канву роману обрав реальний випадок. У хроніці преси з’явилася така історія: «У селі К. церковний хор заблудився з романтичних причин... Його привезли додому з мертвим у дворі, поставили біля вікна і пішли Так. поліція сховалася».

Історію талановитої співачки Тетяни письменниця розповідає від імені молодого педагога. Ось синопсис історії: Є церковний хор-самоучка, який виявляється талановитою актрисою. Запанікований місцевий житель, який пообіцяв відвезти її до міста, щоб розкрутити акторську кар’єру, виманив її. Тетяна покінчила життя самогубством через відсутність ставлення до оточення.

Історія має кілька передумов. Доля молодої жінки розгортається на тлі ставлення відвідувачів освічених громадян (вчителів), місцевих фермерів, місцевого духовенства (священиків і дияконів) та родини.


АГОВ! АУДІОКНИГА НЕ ПРАЦЮЄ!