Аудіокнига Суєта - автор Іван Карпенко-Карий

Суєта
  • Рейтинг: 0 (0 голосів) -
Ви зайшли щоб прослухати аудіокнигу Суєта! від автора Іван Карпенко-Карий, читає її - Олександр Юрський, Варвара Чайка, Петро Беневельський, Олексій Ватуля, Сергій Олексієнко, Євген Понамаренко, Надія Новацька, Любов Комарецька, Ольга Рубчаківна, Марина Крупивницька, Микола Яковченко, Гнат Юра, Наталія Міщенко, Віктор Цимбаліст, Габріель Нелідов, Марія Шульга, Петро Бойко
Інструкція, як завантажити аудіокнигу

Плеєр для прослуховування аудіокниги Суєта:


Сподобалась аудіокнига? Не будь пасивним, прокоментуй і залиш відгук!
Потрібна реклама? - Пиши на [email protected]

Опис аудіокниги Суєта:

У комедії «Суєта» автор різко висміяв мораль інтелігенції, поведінка якої втратила «природність» і відірвалася від маси.
Заможний хлібороб Макар Барильченко та його дружина Тетяна – прості, чесні та добрі селяни. Їхній син Кабо все життя працював на благо народу. Що ви думаєте про його братів: Михайло – вчитель, а Петро – владний кандидат. Це їхня туга за «панським» життям і знущання над автором. Вони обоє одружилися з «гідними» панночками, забули батьків, соромилися свого роду. Майкл приховує той факт, що його батьки звичайні фермери, хоча дали йому гроші на весілля та подарунки для нареченої (Наталі). Проте син навіть не познайомив батьків із дружиною, два роки не підтримував з ними зв’язок.

Інша проблема полягає в тому, що село залишається занедбаним «в темряві» без хороших лікарів, юристів чи вчителів через загальне бажання молоді здобувати освіту та їхати до міста. У творі також присутні батьки та діти: стара Тетяна переживає втрату дитини. У родини Баріченків є ще один син – Іван. Він був творчою людиною, яка шукала лише своє місце в суспільстві, порівнюючи свої пошуки з плаванням по морю життя без весл і корми. Для нього всі ці слова наполегливого вивчення, йдуть «хазяїном» - марнославство. Згодом він став актором, тому що в нього довгий час був талант.


АГОВ! АУДІОКНИГА НЕ ПРАЦЮЄ!
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий