Аудіокнига Куди тече та річка - автор Улас Самчук

Куди тече та річка
  • Рейтинг: 0 (0 голосів) -
Ви зайшли щоб прослухати аудіокнигу Куди тече та річка! від автора Улас Самчук, читає її - Євген Шах
Інструкція, як завантажити аудіокнигу

Плеєр для прослуховування аудіокниги Куди тече та річка:


Сподобалась аудіокнига? Не будь пасивним, прокоментуй і залиш відгук!
Потрібна реклама? - Пиши на [email protected]

Опис аудіокниги Куди тече та річка:

В основу твору покладено дитячі спогади про самого автора. Улас Самчук, як і його герой, вміє насолоджуватися світом і будувати свій, заснований на доброті. Автор у творі представляє два світи: дорослий – світ серйозності, турботи та дитинства – фантазії та мрії. Вони тісно пов’язані між собою. Події, зображені у творі, відбуваються в дуже короткий проміжок часу: початок ХХ ст. до 30 років. У центрі – панорама селянського життя, побуту, важкої праці біля землі, показана крізь долю великої родини Довбенків: Матвія та Насті, синів Василя, Володька, Хведота, дочок Катерини та Василини.

Володько був поважним сином свого батька. Він дуже хотів вчитися, тому вмовив старшого брата навчити його читати, а потім головне багато працював для школи, для книжок. Дивлячись на річку, він мріє про звичайні речі, водночас незвичайні. Десь за ним кличе річка, а хлопець робить все, щоб здійснити своє бажання — разом із молодшим братом Хведотом розпочинають подорож по річці.

Володько може бути взірцем для кожного, його пристрасть до знань, інтерес до життя, прагнення до духовного зростання, внутрішня чуйність, винесення всього болю Батьківщини, всіх страждань, невичерпного життєвого оптимізму і відданості Батьківщині.


АГОВ! АУДІОКНИГА НЕ ПРАЦЮЄ!
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий