Аудіокнига Тарас Бульба - автор Микола Гоголь

Тарас Бульба
  • Рейтинг: 0 (0 голосів) -
Ви зайшли щоб прослухати аудіокнигу Тарас Бульба! від автора Микола Гоголь, читає її - Василь Яременко, Фаїна Омельченко-Гаєнко, Олексій Давиденко, Павло Голота, Сергій Бедро
Інструкція, як завантажити аудіокнигу

Плеєр для прослуховування аудіокниги Тарас Бульба:


Сподобалась аудіокнига? Не будь пасивним, прокоментуй і залиш відгук!
Потрібна реклама? - Пиши на [email protected]

Опис аудіокниги Тарас Бульба:

Сюжет розповідає про Україну першої половини 17 століття, коли українські запорізькі козаки боролися з поляками в Москві. Головний герой — козацький полковник Тарас Бульба, син якого прибув сюди після закінчення Київської академії.
Один — головоріз, який завжди був попереду в бою і мало цікавиться навчанням. Інша тиха і загадкова, але має бажання вчитися і бути жіночною. З погляду батька, виховання робить синів уже не чоловіками, а хлопчиками, які завжди ховаються за мамині спідниці. Тож, щоб переломити ситуацію, батько з сином вирішили поїхати до Запоріжжя. Але чи виправдає надії батька найбільша подвійна гордість його батька, його два сини-орли? Чи не обернеться національною трагедією звичайна січнева поїздка сина й батька в Сітч?

У книзі торкаються проблеми дітей і батьків, патріотизму, любові до Батьківщини. Історія, безперечно, актуальна, актуальна зараз і актуальна в майбутньому.


АГОВ! АУДІОКНИГА НЕ ПРАЦЮЄ!
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий