Аудіокнига Миротворець - автор Любко Дереш

Миротворець
  • Рейтинг: 0 (0 голосів) -
Ви зайшли щоб прослухати аудіокнигу Миротворець! від автора Любко Дереш, читає її - Василь Манько
Інструкція, як завантажити аудіокнигу

Плеєр для прослуховування аудіокниги Миротворець:


Сподобалась аудіокнига? Не будь пасивним, прокоментуй і залиш відгук!
Потрібна реклама? - Пиши на [email protected]

Опис аудіокниги Миротворець:

Це збірка з двох оповідань і оповідань. «Іноді мені здається, що література існує для того, щоб нести спокій – серед людей, глибоко всередині, через вогонь емоцій. – сказав Лубко Дереш. – Це книга для тих, хто сидить у вогні Для тих, хто не спить у ніч і засинає, коли інші прокидаються. Для тих, хто чекає світанку душі і прохолоди спокою».

Перед нами абсолютно несподіваний і дещо таємничий Любко Дереш... так, це дуже дивна історія, сумна і загадкова... у неї немає ні свідків, ні спостерігачів, але звідки ми її знаємо. Що призвело до дивовижного перетворення молодого аспіранта, лінгвіста та безтурботної молоді Віденського університету Стефана Ланге в долю інших, піднесення до Бога, що привело до Його кінця чи початку?

"...Сім, шість, п'ять..." - Зворотний відлік. За мить ока світ розділиться на до і після. У той же час світогляд творця і руйнівника Роберта Оппенгеймера після вибуху, якого так чекали вчені та військові, розкололося на дві частини. Хто він, містер Оппенгеймер? Геніальний вчений? Філософ-спостерігач? Посланець миру чи той, хто страждає від смерті?

Що він має? Але все, що потрібно віндсерфінгу, — це вітер, ідеальні хвилі в затоці Акаба, невблаганне єгипетське сонце та ще одна вміння, що забезпечує неперевершені гострі відчуття, і, звісно, ​​дошка для серфінгу та віндсерфінг. Так що ж сталося, друже, звідки взявся цей внутрішній голос, його негайне запитання, здається, йде від серця? З’являється страх, а разом з ним – боягузливе бажання втекти. Почекай, герой, якщо ти справді герой... можливо, настав час зустрітися з собою, зі своїм справжнім «я».
Генії та герої завжди самотні...


АГОВ! АУДІОКНИГА НЕ ПРАЦЮЄ!
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий