Аудіокнига Мартин Боруля (скорочено) - автор Іван Карпенко-Карий

Мартин Боруля (скорочено)
  • Рейтинг: 0 (0 голосів) -
Ви зайшли щоб прослухати аудіокнигу Мартин Боруля (скорочено)! від автора Іван Карпенко-Карий, читає її - Василь Обручов
Інструкція, як завантажити аудіокнигу

Плеєр для прослуховування аудіокниги Мартин Боруля (скорочено):


Сподобалась аудіокнига? Не будь пасивним, прокоментуй і залиш відгук!
Потрібна реклама? - Пиши на [email protected]

Опис аудіокниги Мартин Боруля (скорочено):

Автор сюжету комедії «Мартин Боруля» виходить із того, що жила родина Тобілевичів: батько драматурга, багаторічний управитель маєтку, вирішив шукати своєрідного дворянського схвалення. Це зайняло багато часу і дарма: Немає доказів дворянства, оскільки прізвище в старому документі було Тобелевич, а нове Тобелевич. Карпенко-Карий використовує це для висміювання спроб простих людей вторгнутися в дворян, приймаючи це за можливу перевагу над іншими.

Результати були драматичними: Мартин скрізь зазнав поразки, і, нарешті, літера прізвища (Боруля - Беруля) завершила його змагання за дворянський титул: родина Мартина не була визнана дворянством.

Мораль: посміявшись над поведінкою героя, Карпенко-Карий утверджує здорову національну мораль про сімейні традиції, стосунки людини і землі, кров, родовід, працю, національні звичаї тощо. Найголовніше не звання, а вміння залишатися порядною, високоморальною людиною в усіх життєвих ситуаціях.


АГОВ! АУДІОКНИГА НЕ ПРАЦЮЄ!
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий