Аудіокнига Сагайдачний - автор Андрій Чайковський

Сагайдачний
  • Рейтинг: 0 (0 голосів) -
Ви зайшли щоб прослухати аудіокнигу Сагайдачний! від автора Андрій Чайковський, читає її - Павло Жереченко
Інструкція, як завантажити аудіокнигу

Плеєр для прослуховування аудіокниги Сагайдачний:


Сподобалась аудіокнига? Не будь пасивним, прокоментуй і залиш відгук!
Потрібна реклама? - Пиши на [email protected]

Опис аудіокниги Сагайдачний:

Історичний твір, присвячений подіям козацької доби. Особливу увагу автор приділяє Острівській академії, першому вищому навчальному закладу в Україні.

Рада директорів була створена за правління Костянтина Острува, за його безпосередньої участі. Старостом став Герасим Смотрицький - перший «при Острозі у князя». Він допомагав будувати школу та друкарню в ній, дбав про їх подальший розвиток. Українці вважають Герасима Смотрицького «великою людиною і вченим». Саме він заснував в Оструві так званий гурток, де об’єднав найкращі українські війська. За допомогою Княжої друкарні гурток видав ряд книг. "

Островський коледж є центром освітньої діяльності. Тут приймаються хлопці, які закінчили церковно-приходські школи і мріють про подальшу освіту. Перед входженням до ради директор особисто проводив тест, щоб визначити рівень знань, отриманих новачком. Тут навчаються «діти князів і політиків та іноземних слуг, діти буржуазії» тощо.

Опікунська рада встановила стипендії для проживання студентів без житла в Оструві. «За своє існування вони платили невеликі оброки, багатьох із них утримував князь».

Вчителі піклуються не лише про інтелектуальний розвиток учнів, а й про фізичний та розумовий розвиток учнів. У школі завжди є дяки, а на перервах у хлопців є можливість «завести різні підліткові іграшки»: пограти в м’яч, порівняти шаблі чи порівняти стрільбу з лука...


АГОВ! АУДІОКНИГА НЕ ПРАЦЮЄ!
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий