Аудіокнига Тигролови - автор Іван Багряний

Тигролови
  • Рейтинг: 4.8 (6 голосів) -
Ви зайшли щоб прослухати аудіокнигу Тигролови! від автора Іван Багряний, читає її - Борис Лобода
Інструкція, як завантажити аудіокнигу

Плеєр для прослуховування аудіокниги Тигролови:


Сподобалась аудіокнига? Не будь пасивним, прокоментуй і залиш відгук!
Потрібна реклама? - Пиши на [email protected]

Опис аудіокниги Тигролови:

Сюжет розгортається із захоплюючого сюжету: на останній зупинці втікає найнебезпечніший в’язень Григорій Многогрішний, якого спочатку охороняв ватажок ешелону. Це одразу викликає у читача інтерес до подальшої долі того сміливця.

Подальший розвиток дії включає кілька небезпечних для Григорія ситуацій, кожна з яких є передвісником основної кульмінації. Голод і втома повністю паралізували його волю і вичерпали витривалість втікача. Чи триватиме це? Але він був укритий важким трупом ведмедя, і вночі він був непритомний. Зовсім ні? Тоді Григорій разом із братом Грицьким кинули виклик долі – він без документів поїхав до Хабаровська, де його могли затримати в будь-який момент. У цьому місті він навіть хотів піти в пащу свого смертельного ворога — НКВС. Григорія помітили і переслідували, але й тут його врятувала щаслива доля. В результаті читачі постійно перебувають на межі.

Але найбільшою силою є конфлікт, де майже неймовірний Грішник і Медвин зустрічаються в тайговій глушині. Григорій на кота: «Ось... гарчаю на тебе... ось я твій двір!» Роман завершується повною перемогою високого ідеалу. Щасливий кінець також трапляється на межі неможливого – закоханої пари, яка завдяки своїй винахідливості, винахідливості та сміливості перетинає кордони й опиняється у безпечному місці.


АГОВ! АУДІОКНИГА НЕ ПРАЦЮЄ!
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Khrystyna
Khrystyna 24 грудня 2022 22:38

Таке емоційне озвучення! Дякую:)

«У сміливих щастя завжди є»💙💛

Admin
Admin Адміністартори 25 грудня 2022 09:57
Khrystyna,

дякую за відгук!