Аудіокниги українською » Українська література » Секрет Васі Кицина. Енелолик, Уфа і Жахоб'як

Аудіокнига Секрет Васі Кицина. Енелолик, Уфа і Жахоб'як - автор Всеволод Нестайко

Секрет Васі Кицина. Енелолик, Уфа і Жахоб'як

Опис аудіокниги Секрет Васі Кицина. Енелолик, Уфа і Жахоб'як:

У Лісовій школі з’явився новий учень – скромний інтелігент Вася Кісін. Новий хлопець намагається приєднатися до команди, і йому це нелегко - його дражнять хулігани, хлопці його не люблять, тому що він любить дівчат, потім відбувається дивна крадіжка - хтось вкрав колесо зі шкільного годинника, тому довелося скасувати Слідами злочинців йде досвідчений детектив Бровко Барбосович. Зрештою, сам Вася Кіцин не той, ким він здається. Це сюжет першої повісті - «Таємниця Васі Кіциної»

«Енелолик, Уфа і Жагобяк» — знайомить нас з інопланетними мавпами Енелоликом та Уфою, які розбилися в чарівному лісі, щоб допомогти відважним друзям Косі Ухану та Кольці Колючці знайти зниклих однокласників. Далі є Жагоб’як – одинокий сором’язливий динозавр, якому бракує друзів і дитячих розваг.

Розповіді Всеволода Нестайка добрі та веселі, вони вчать дружбі та взаєморозумінню, а також борються з власними страхами та дилемами, використовуючи пригоди двох не найкращих чи найсміливіших учнів Лісової школи – їжака та кролика. Проте завжди будь переможцем небезпечної пригоди.

Плеєр для прослуховування аудіокниги Секрет Васі Кицина. Енелолик, Уфа і Жахоб'як: