Аудіокнига Спадок вiку - автор Роман Андріяшик

Спадок вiку
  • Рейтинг: 0 (0 голосів) -
Ви зайшли щоб прослухати аудіокнигу Спадок вiку! від автора Роман Андріяшик, читає її - Лариса Оксенчук
Інструкція, як завантажити аудіокнигу

Плеєр для прослуховування аудіокниги Спадок вiку:


Сподобалась аудіокнига? Не будь пасивним, прокоментуй і залиш відгук!
Потрібна реклама? - Пиши на [email protected]

Опис аудіокниги Спадок вiку:

Головний герой роману «Людина страху» — учасник Першої світової війни. Щоб захистити політичні амбіції Австро-Угорської імперії, він вів безглузду і абсурдну для українця війну. Таким чином, з пережитого ми дізнаємося, що гідність і різноманітні невинайдені чоловічі чесноти неможливо перевірити на війні, яка потребує лише несвідомої, механічної участі людини. Гідність і мужність приходять з «волею». Велич людини може проявитися лише у сприятливому соціальному середовищі. Ці погляди, висловлені Прокопієм Скрізь, відрізняються від загальноприйнятої думки про те, що людина випробовується обставинами.

У романі автор спирається на події 1916-1919 років. На західноукраїнських землях ознаменувався розпадом імперії Габсбургів, проголошенням і розпадом ЗУНР. Це був час надії, сумнівів і відчаю. Р. Андріяшик змальовує дві політичні сили – національні ідеї та прихильників соціальної революції. Його герой втомився від політики, він хоче зберегти свою особистість, своє незалежне існування в «цьому Содомі», бо він «сумує за собою» і втомився від нестабільності своєї країни.
Занепад республіки, крах добрих надій підсилює песимізм героя щодо українців. Не можна творити історію зі страху.

Прокопу «пожертва, жертовність, самозречення» націоналістів і патріотів видається «надзвичайно гидкою річчю» з «просто багато галасу» і люди можуть виправдовувати свою бездіяльність. Усе це, можна сказати, амбітна й бездарна «трагедія занепаду» – настільки іронізує герой роману.


АГОВ! АУДІОКНИГА НЕ ПРАЦЮЄ!
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий