Аудіокнига Людинець - автор Василь Кожелянко

Людинець
  • Рейтинг: 0 (0 голосів) -
Ви зайшли щоб прослухати аудіокнигу Людинець! від автора Василь Кожелянко, читає її - Галина Довгозвяга
Інструкція, як завантажити аудіокнигу

Плеєр для прослуховування аудіокниги Людинець:


Сподобалась аудіокнига? Не будь пасивним, прокоментуй і залиш відгук!
Потрібна реклама? - Пиши на [email protected]

Опис аудіокниги Людинець:

Сатирико-гротескна версія подій 1991 року, коли відзначалося 50-річчя Незалежності України, тематично нагадує книги буковинського прозаїка до і після. Після Другої світової війни Україна стала незалежною, але півстоліття минуло безрадісно: впала ціна на цукор, впала українська валюта – гривня, згодом подорожчали продукти харчування, інші речі, які були вкрай необхідні пересічним людям. громадян.

Сюжет роману розгортається паралельно в умовах правлячого режиму, де уряд готується до державного перевороту, Гробачова, лідера могутньої сусідньої країни, зухвало вбивають, ліниво маскуючи під трагічну подію, і вбили в Чернівці Цебоші Мія, які виступали проти правлячого режиму, здебільшого були зайняті алкоголем.

Історія кохання героя роману талановитого чернівецького журналіста «Автовізій» Самійленка перетворюється на драматичний любовний трикутник, у якому всі нещасливі (тому любителям хепі-енду читати книгу не варто), а сам «Автовізій» стає парою.Автор альтернативного бачення історії. України, яку він створив на основі власних реальних спостережень з минулих подорожей, але з поправкою на історичні міфи країни-клієнта.

Пригодам Autovision немає кінця. У наш час (як влучно вказує назва одного з розділів роману – «Перелом часів») вистачає сюжету для виховання майбутніх поколінь. Почуття гумору автора поглиблюється, хоча його нова книга сповнена яскравих деталей. На тлі бурхливих подій у суспільному житті також є місце для особистих конфліктів. Автор зробив «потрясіння олівцем» Autovision просто через пекельні тортури прощання з тілом Зіньки Мармулади. І для симетрії він також знайомить свого друга, нетрадиційного художника Теофіля Левицького з Сіном, який мусить набратися неабиякої сміливості, щоб зайнятися сексом із таємничою зелено-чорною Софією, а потім Север зв’язує напередодні ввечері. Святкування 2000 року.


АГОВ! АУДІОКНИГА НЕ ПРАЦЮЄ!
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий