Аудіокнига Євгеній Онєгін - автор Олександр Пушкін

Євгеній Онєгін
  • Рейтинг: 0 (0 голосів) -
Ви зайшли щоб прослухати аудіокнигу Євгеній Онєгін! від автора Олександр Пушкін, читає її - Лариса Хоролець, Олександр Биструшкін, Степан Олексинко
Інструкція, як завантажити аудіокнигу

Плеєр для прослуховування аудіокниги Євгеній Онєгін:


Сподобалась аудіокнига? Не будь пасивним, прокоментуй і залиш відгук!
Потрібна реклама? - Пиши на [email protected]

Опис аудіокниги Євгеній Онєгін:

Історія ведеться від імені неназваного письменника, який називає себе хорошим другом Онєгіна.
Отже, Євген народився в Петербурзі, в менш успішній аристократичній родині. Освіта і виховання головного героя типові для людей його оточення (аристократа, який з дитинства працює вчителем-іноземцем).

Життя в Петербурзі сповнене любовних інтриг і мирських розваг, але врешті-решт Онєгінові це подобається. Ставши спадкоємцем дядька, він оселився в селі, але й тут йому було нудно. Сусідом Онєгіна був 18-річний поет-романтик Володимир Ленський, який закохався в Ольгу Ларіну.

І хоча двоє молодих людей були абсолютно різними, вони подружилися. Онєгін зустрічає сестру Ольги Тетяну Ларіну, яка закохується в нього і пише йому листа. Однак Онєгін відкинув її почуття: він не шукав мирного сімейного життя.

Здається, ніщо не віщує лиха, але день народження Тетяни стане фатальним для одного з його друзів. До чого призведе поєдинок Онєгіна і Ленського? З ким буде Тетяна?


АГОВ! АУДІОКНИГА НЕ ПРАЦЮЄ!