Аудіокнига Рятуйте! - автор Олена Пчілка

Рятуйте!
  • Рейтинг: 0 (0 голосів) -

Опис аудіокниги Рятуйте!:

Ця історія є найтрагічнішою з усієї прози бджоли.

Молода сирота Надія прагнула своїх релігійних морально-етичних ідеалів, прагнучи «жити по правді», тобто бути чесною з іншими, вільною від ревнощів і злоби. Проста неписьменна дівчина, яка чистим серцем сприймає світ, оплакує несправедливість і несправедливість у ньому, розчаровується в ідеалах офіційної церкви. Надія, познайомившись зі студентом Лук’яненко, якого вважає чесною людиною, зізнається йому, що не знайшла свого ідеального ідеалу в монастирі, який отримав після смерті батька.

Під впливом свого хрещеного батька вона перетворилася на сектантського бастарда і, власне, на групу релігійних фанатиків. Лук’яненко, який був на зустрічі, був шокований, дізнавшись, що «це божевілля майже неможливо перетворити на раціональне мислення. Надія і там не знайшла істини мрії, зламалась і зайшла в глухий кут: «Я не Не знаю, що я Де дорога і як душі догодити! "

У відчайдушному становищі перебував і Лук’яненко, хвилюючись за психіку дівчини і не бачив можливості їй допомогти. Однак у фіналі твору він клянеться знайти вихід і не полишає надії знайти «правду».

Плеєр для прослуховування аудіокниги Рятуйте!: