Аудіокнига Хрещатий яр - автор Докія Гуменна

Хрещатий яр
  • Рейтинг: 0 (0 голосів) -
Ви зайшли щоб прослухати аудіокнигу Хрещатий яр! від автора Докія Гуменна, читає її - Галина Довгозвяга
Інструкція, як завантажити аудіокнигу

Плеєр для прослуховування аудіокниги Хрещатий яр:


Сподобалась аудіокнига? Не будь пасивним, прокоментуй і залиш відгук!
Потрібна реклама? - Пиши на [email protected]

Опис аудіокниги Хрещатий яр:

Романна хроніка життя Києва, окупованого фашистськими військами 1941-1943 років. Цей роман Докія Гуменна ще назвала хронікою, бо в ньому правдиво й правдиво відтворила калейдоскоп подій того часу, подробиці свого професійного життя. Про героїчну оборону та визволення Києва від нацистських окупантів написано чимало, але життя простих людей під окупацією, «під німецькою владою», як тоді казали, десятиліттями залишалося «континентальною» літературою для багатьох закритих територій. Наскрізним питанням хроніки роману Докії Гуменної є доля України, спроба відновлення втраченої державності, визначення місця і ролі українського народу між двома тоталітарними системами.

Основними принципами побудови твору є фіксація безпосереднього враження автора, спостережливість і співпереживання, що вказує на імпресіоністичний підтекст. Докія Гуменна називає свою книгу хронікою фантастики, відзначаючи деякі відмінності від класичної фантастики.

У «Хрещатому ярі» образи реальних подій, пам'ять поєднуються з уявою письменника для художнього перетворення явища. На відміну від імпресіоністів, Докія Гуменна не обмежувалася зображенням вражень від побаченого й почутого, тому простір твору вийшов за межі фантастики й став хронікою пережитих подій.


АГОВ! АУДІОКНИГА НЕ ПРАЦЮЄ!
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий