Аудіокнига Тев'є - Тевель - автор Шолом-Алейхем

Тев'є - Тевель
  • Рейтинг: 0 (0 голосів) -
Ви зайшли щоб прослухати аудіокнигу Тев'є - Тевель! від автора Шолом-Алейхем, читає її - Богдан Ступка, Наталя Лотоцька, Ірина Дорошенко, Єлізавета Слуцька, Жанна Колонтай, Анастасія Добриніна, Остап Ступка, Олександр Шкриптієнко, Віктор Цимбаліст, Юрій Саричев, Микола Задніпровський, Олексій Богданович, Олексій Пєтухов, Володимир Гончаров, Володимир Коляда, Антоніна Максимова
Інструкція, як завантажити аудіокнигу

Плеєр для прослуховування аудіокниги Тев'є - Тевель:


Сподобалась аудіокнига? Не будь пасивним, прокоментуй і залиш відгук!
Потрібна реклама? - Пиши на [email protected]

Опис аудіокниги Тев'є - Тевель:

Сюжет набуває форми монологічних листів, типу новели про життя Тев’є, бідного єврея-молочника. У нього п’ять дочок, кожна з яких додала до скронь батька багато сивого волосся, бо ці дівчата виростають вільнодумними і не бажають підкорятися волі батька. Він хоче, щоб у них було краще майбутнє і намагається прикинутися багатшою та успішнішою нареченою. У зв’язку з цим кожна дочка любить вирішувати свою долю. Навіть те, що старі молочники все життя наполегливо працювали заради свого нетривалого щастя, не зупиняє їх і не змушує почуватися зобов’язаними.

Родзинкою книги є широке використання біблійних цитат, однак — у інтерпретації самого головного героя. Йому, в свою чергу, властиві скромна вдача і глибока життєва мудрість. Хоча його типова єврейська дружина Голда постійно «кусала».


АГОВ! АУДІОКНИГА НЕ ПРАЦЮЄ!