Аудіокнига Лісова пісня (Вистава) - автор Леся Українка

Лісова пісня (Вистава)
  • Рейтинг: 0 (0 голосів) -
Ви зайшли щоб прослухати аудіокнигу Лісова пісня (Вистава)! від автора Леся Українка, читає її - Ада Роговцева, Дмитро Франько, Юрій Мажуга, Лариса Кадирова, Олександр Парра, Богдан Ступка, Людмила Логійко, Віталій Розстальний, Костянтин Степанков, Борис Вознюк, Олександр Ігнатуша, Мирослава Разніченко, Ірина Дука, Галина Данилів
Інструкція, як завантажити аудіокнигу

Плеєр для прослуховування аудіокниги Лісова пісня (Вистава):


Сподобалась аудіокнига? Не будь пасивним, прокоментуй і залиш відгук!
Потрібна реклама? - Пиши на [email protected]

Опис аудіокниги Лісова пісня (Вистава):

Твір про кохання, зраду та спокуту. Юнак Лукаш і його дядько Лев вирішили побудувати в лісі хатину. В ньому вся нечиста сила, але дядька Лева ніхто з них не торкнувся, бо він поклявся захистити ліс від вирубки. Лукаш зустрічає Лісову Мавку і їхнє кохання в розпалі. Вони хочуть одружитися, але мама Лукаша не радіє. Вона з усіх сил намагалася, щоб її син одружився з сільською дівчиною Кариною.

«Лісова пісня» втілює загальнолюдське сприйняття навколишнього світу, давні міфологічні уявлення українців.
Взаємовідносини людини і природи часто дисгармонійні і проблема стоїть дуже гостро. Людина звикла сприймати природу як засіб зробити своє життя комфортнішим. Маючи природні дари, люди не помічають їх шкідливої ​​поведінки.
Мавка — це не лише втілення краси й незахищеності природи, а й краса людського духу, краса, яку неможливо знищити в маленьких щоденних прикрощах. Вона назавжди відроджується.


АГОВ! АУДІОКНИГА НЕ ПРАЦЮЄ!
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Локі
Локі 9 червня 2022 20:42

Крута озвучка і класний твір, не потрібно перечитувати книгу, прослухав і все запамятав